Dopřejte svým nehtům péči a dejte vyniknout jejich kráse…

Nehtová modeláž
Vaše ruce, které jsou stále v pohybu, potřebují péči. Ale co vaše nehty? Kvalita i tvar nehtů je geneticky dána, ale vzhled se dá ovlivnit. Někdo dá přednost přírodním nehtům, jiný zkusí své nehty přikrášlit. Je mnoho možností a materiálů, jak a čím nehet upravit ať už je to lak, gel, akryl, atd.
V našem studiu Vám nabízíme tyto služby:
 
Manikúra
nehty4
 
Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických, tak i z důvodů lékařských.
 
Modeláž nehtů GELEM
 nehty5
Gel je nejpoužívanější materiál u nás. Složení, hustota a barevnost je již výrobcem daná. Reaguje na UV záření, proto je zapotřebí UV lampy. Gel je pružnější a lépe opracovatelný než akryl. Nanáší se a tvaruje ve vrstvách. Gelovou modeláž nehtů provádíme českým profesionálním materiálem zn. ENII NAILS.
 
UV Akrygel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento gel se doporučuje aplikovat především na fyzicky namáhané a problematické nehty, dodá nehtům pevnost akrylu a pružnost gelu. Tato velmi pevná metoda nehtové modeláže vznikne smícháním UV akrygel gelu a UV Akrygel pudru.
Pokud klientkám z nějakého důvodu nedrží gel na nehtech doporučujeme modeláž právě Akrygelem.  Klasický UV gel je pružný tudíž se hezky přizpůsobí přírodnímu nehtu. Bohužel při některých zaměstnáních např. kadeřnice, pomocné síly v kuchyni atd, kde jsou nehty namáhány, gel nedrží. V tomto případě se na nehty aplikuje akrygel, který spojí pevnost akrylu a pružnost gelu.
Vytvrzuje se v UV lampě po dobu 2-3 minut.
 
 
 
Systém IBX
Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek – IBX a IBX Repair. Tento dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou novinkou na trhu!
IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, neváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným, nikoliv křehkým!! 
Je speciálně vyvinutý  pro :
ochranu nehtového lůžka nejen u žen ale i u mužů
zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky, akrylovou a gelovou modeláží)
k léčbě poškozených, slabých nehtů které se třepí  a nehtů po úrazu
vyrovnává nerovnosti  a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
podporuje správný růst zdravého nehtu
IBX Systém lze použít i na poškozené nehty na nohou
Systém četnosti ošetření  IBX :
jednou týdně
Poškozené a velmi tenké nehty
Lámavé nehty  a roztřepené  volné okraje nehtu
Velmi křehké až papírové nehty
Jednou za 2 týdny
Nehty na kterých jsou již patrné známky zlepšení
Problémy se správným   růstem nehtů
Nehty s rýhami na povrchu
Praskliny na nehtové ploténce
Jednou za 3 týdny
nehty v celkem dobrém stavu
Vylepšení  přilnavosti laku, gellaku a gelové, akrylové modeláže
Zdravé nehty které jsou bez  lesku
Zpevnění přírodních nehtů
 

 
GEL LAK
GEL LAK je vhodný na přírodní i gelové nehty. GEL LAK se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak, vydrží na nehtech téměř měsíc. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy. Vynikající vlastností GEL LAKu je zářivý lesk po dlouhou dobu. Vytvrzují se i v LED lampě.
 
reklamni-plakat-420x594-mm-gel-lak-1634-nahled
Bližší informace: 606 259 269