Ulevte svým chodidlům a dopřejte jim péči…

Pedikúra a její význam
Pedikúra se může na první pohled zdát jako zbytečný přepych, dokud si nepřiznáme fakt, že nás nohy nosí celý život a naše chodidla jsou tak vystavena každodenní námaze. Následkem takového zatížení je tvrdnutí, rohovatění a následné praskání pokožky chodidla. Praskání kůže na patách, společně s různými otlačeninami a zarůstajícími nehty, patří k nejčastějším problémům, které naše nohy mohou potkat.
Pokud se tvrdá kůže chodidel neodstraňuje v pravidelných intervalech, má tendenci vytvořit tvrdou „slupku“, která je ideálním prostředím pro plísně a bakterie.

Proč pečovat o svá chodidla?
Nohy jsou během každé všední denní činnosti vystaveny nepříznivým podmínkám. Jsou mnohdy více než deset hodin denně uzavřeny v těsných botách, potí se a přehřívají. Nohy se rychleji unavují, pokožka hrubne a praská.
Častokrát si naši klienti stěžují na pocit těžkých nohou, způsobený zadržováním tělních tekutin ve tkáních.
Pravidelná péče o nohy v podobě pedikúry, peelingu a odstranění odumřelé pokožky pomáhá udržovat chodidla zdravá, svěží a upravená.
 
Jak často je pedikúra nutná?
Pedikúru absolvujte dle potřeby každé 4 až 5 týdnů.
Zákazníci s podezřením na mykotické onemocnění budou z důvodu minimalizace zdravotních rizik ošetřeni pouze po konzultaci s lékařem.

 
 
 
 
Používáme nejnovější medicínskou kosmetiku FOOTLOGIX a postupy vhodné pro osoby s ekzémy, lupénkou i diabetem.

 
Orthnyxie – rovnání nehtů
Obor ORTHONYXIE, se zabývá rovnáním nehtů (ORTHONYXIE – již samotný název pochází z řeckého slova ORTHOS = přímý, rovný, správný a slova ONYX-ONYCHOS = nehet).
Orthonyxie neboli rovnání nehtů provádíme šetrným způsobem s použitím akrylového materiálu. Hodí se pro mírné až středně postižené nehty.
Deformované, stočené nehty nebo další potíže ve formě zarostlých nehtů jsou dnes velmi rozšířeným problémem pro mnoho klientů. Různě deformované typy nehtů a zarostlé nehty se zpravidla projevují v důsledku genetické predispozice.
Zarostlé nehty mohou také vznikat nesprávným stříháním nehtů nebo používáním nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty nehtových valů.

Bližší informace: 606 259 269