Buďte přitažlivější díky prodloužení a zhuštění řas

Dlouhé řasy jsou jedním ze symbolů ženskosti, který přitahuje pozornost a okouzluje.
Permanentní prodlužování řas je revoluční technika prodlužování a zhušťování přírodních řas. Výsledkem jsou dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních.
Používáme velmi kvalitní materiál značky SMART LASHES.
Informace
Aplikace nových řas trvá 2 – 4 hodiny.
Doplnění 1 – 2 hodiny.
Závisí na hustotě přírodních řas a výsledném efektu
Před aplikací

Řasy se aplikují na důkladně odlíčené řasy, proto je nutné, aby se klientka dostavila odlíčená a oči si den před aplikací neodličovala přípravky se složkami oleje.
Prodlužování řas se nedoporučuje
Pokud klientka trpí mnoha alergiemi, je přecitlivělá a alergie se projevuje zvýšeným slzotokem nebo svěděním očí.
Pokud klientka trpí ekzémem v oblasti očního okolí. Ekzémy vyžadují léčbu, která v mnoha případech spočívá v promaštění postiženého místa.
Při zánětlivých onemocněních oka, očního okolí nebo spojivek (zánět spojivek, ječné zrno).
O následné péči je klientka informována, před aplikací řas je zjištěn aktuální zdravotní stav klientky a sepsán informovaný souhlas.
Reklamaci prodloužených řas lze uznat pouze do 72 hodin od aplikace, při osobní návštěvě klientky.
Objednávky a informace: 773 975 001
 
Nejčastěji kladené otázky
Jak aplikace umělých řas probíhá?
Prodloužení řas není bolestivé a trvá 1,5 až 2,5 hodiny, v závislosti na množství nalepených řas. Klidně ležíte se zavřenýma očima na kosmetickém lehátku. Většina zákaznic usne a probudí se s nádhernými řasami.
Jak dlouho trvá první aplikace prodloužení a zahušťování řas?
Lepení řas u proškolené stylistky trvá přibližně 1,5 – 2,5 hodiny. Záleží rovněž na množství aplikovaných řas a hustotě vašich přírodních řas.
Mám se nějak speciálně připravit před první aplikací umělých řas?
Musíte přijít nenalíčená, odličte se nemastným odličovačem. Pokud je to možné, 24 hodin před aplikací řasy neličte řasenkou a nenanášejte v okolí oka žádné mastné krémy a séra. Pokud nosíte kontaktní čočky, nenasazujte si je.
Mohu používat na prodloužené řasy řasenku?
I když to není nutné, můžete. Používejte však jen speciální řasenku na prodloužené řasy a tu nanášejte na konečky. Časté nanášení řasenky snižuje životnost prodloužených řas. Také bezbarvá řasenka rozpouští lepidlo, protože obsahuje výživný olej.
Mohu prodloužené řasy barvit?
Ne, protože by se potkaly dvě chemické složky a mohlo by dojít k vypadnutí umělých řas. Pokud chcete řasy nabarvit, doporučujeme týden před první aplikací.
Mohu prodloužené řasy natáčet?
Ne, jakékoliv mechanické natáčení pomocí kleštiček je zakázáno. Řasy jsou již natočeny, a proto není třeba dalšího natáčení.
Kolik mi nalepí řas a nalepují se na všechny řasy?
Řasa na řasu se lepí od 40 ks až 120 ks na jedno oko. Záleží na hustotě přírodních řas zákaznice. Umělé řasy se nelepí na baby řasy (to jsou řasy, které Vám teprve dorůstají).
Může prodloužení řas nějak poškodit mé vlastní přírodní řasy?
Ne, pokud je aplikace provedena odborně. Vždy si ověřte, zda stylistka pracuje s profesionální kosmetikou. Řasy po aplikaci Vás nesmí nikde táhnout a nesmí být slepené. Správně aplikované prodloužené řasy necítíte a jejich spoje jsou neviditelné.
Mohu si vybrat délku a tloušťku prodlužovaných řas?
Ano, u permanentních řas je nepřeberné množství druhů, délek a zakřivení, takže můžeme vyhovět každé zákaznici. Samozřejmě zákaznici poradíme s délkou a tloušťkou řas na základě jejich přírodních řas.
Mohu si prodloužené řasy doma sama odstranit?
Ne, k tomuto účelu slouží speciální profesionální rozpouštědlo. Prodloužené řasy je vždy třeba nechat odstranit u vyškolené stylistky – nejlépe tam, kde Vám řasy aplikovali.
Mohu si sama aplikovat metodou řasa na řasu?
Ne, ani nejlepší stylistka nedokáže sama sobě aplikovat řasy metodou řasa na řasu.
Je možné, že mi prodlužované řasy nebudou držet?
Existuje 0,1% žen, kterým nedrží žádné akryláty (gelové nehty, akrylové nehty): těm pravděpodobně nebudou držet ani řasy prodloužené metodou řasa na řasu. Vše proberete se stylistkou, která Vám bude prodlužování řas provádět.
Kdy nemohu prodlužování řas podstoupit?
Prodloužení řas byste neměla podstupovat, pokud trpíte cukrovkou, máte alergie na akryláty, nebo dlouhodobě užíváte léky – kontraindikace: alergie, slabé přírodní řasy, blefaritida, zánět spojivek, zelený zákal, těhotenství, kojení, užívání léčebných přípravků, které vyvolávají vypadávání vlasů, astma, individuální nesnášenlivost.
pozn. alergie na výparové lepidlo, astma i těhotenství lze u většiny klientek vyřešit lepidlem určeným pro alergiky a astmatiky
Mohu plavat, sprchovat se, jít do lázní, sauny, když mám aplikovány permanentní řasy?
Ano, lepidlo, kterým se řasy spojují, je speciálně vyvinuto a umožňuje se sprchovat, plavat, cvičit, navštěvovat lázně, atd. Nicméně se žádná z těchto činností nedoporučuje 48 hodin po výkonu, dokud se prodloužené řasy neustálí.
Jakými pravidly se řídit před aplikací?
Rozhodně přijďte nenalíčená! Den předem si odličte řasy odličovadlem a omyjte mýdlovou vodou, aby se odstranila mastnota. V samotný den ošetření nenanášejte na víčka krém – znesnadnila byste tím aplikaci řas. Pokud nosíte kontaktní čočky, vyjměte je před aplikací.
Jak nalepit řasy doma?
Domácí aplikaci určitě nedoporučujeme. Při prodlužování řas musí být oči zavřené, takže je nemožné aplikovat si řasy sama.
Jak dlouho vydrží prodloužení řas?
To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se obnovují v průměru za 30-60 dní. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění za 3 týdny až 1 měsíc, aby řasy zůstaly stále krásné a husté.
Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které v průběhu jednoho měsíce vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová. Řasy rostou cyklicky.
ANAGENNÍ: Je to fáze růstu řasy ze zárodečných buněk. Tuto fázi je možné nazvat fází mládí řasy.
KATAGENNÍ: Je to klidová fáze, během níž ustává buněčná aktivita. Je nazývána rovněž fází dospělosti.
TELOGENNÍ: Je to fáze vypadnutí řasy. Nová řasa vytlačuje starou a způsobí její vypadnutí.
 
Bližší informace: 773 975 001