Nechcete umělé řasy nebo jste alergická na lepidlo? Nechte vyniknout krásu vašich přírodních řas…

PRO KOHO JE TRVALÁ NA ŘASY VHODNÁ?   
Pro klientky, které by rády zvýraznily svůj look, ale jsou alergické na lepidla nebo jen nechtějí umělé řasy. Řasy jsou po aplikaci dokonale natočené, a díky keratinu, který posilňuje tloušťku přírodních řas a dodává jim více energie k zdravému růstu, vyživené, zvýrazněné a… prostě neodolatelné!
Aplikace trvalé na řasy umožní zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou na dobu 1-2 měsíců opticky zvětšené a tím i výraznější, řasy krásně natočené a viditelné. Po aplikaci této procedury působí oči každé ženy přitažlivěji, ať již máte řasy dlouhé rovné, velmi krátké nebo řídké.
Trvalá na řasy nahradí do jisté míry i řasenku. Po natočení řas na miniaturní natáčky a zhruba hodinové proceduře dojde k jejich zvednutí a prolnutí. Pro další zdůraznění osobitého tvaru očí je vhodné po této kosmetické proceduře zvýraznit řasy nabarvením.
 

JAK PROBÍHÁ APLIKACE?
nemastným odličovadlem odlíčíme oči
na víčko těsně nad horní řasy přiložíme natáčku, která se potře vrstvičkou lepidla
malou tyčinkou se řasy přichytí na natáčku
naneseme na řasy gel, přikryjeme oči a vše necháme působit 10 – 15 minut
odstraníme zbytek gelu, naneseme na řasy neutralizační tekutinu
přikryjeme oči a opět necháme působit zhruba 10 – 15 minut
odstraníme zbytek gelu a naneseme kolagenový kondicionér a necháme působit 5 minut
nakonec se z řas odstraní všechny aplikované přípravky i natáčky
řasy se učešou a pro další zvýraznění je dobré řasy poté nabarvit
ŠKODÍ TRVALÁ ŘASÁM?
V žádném případě ne! Je potřeba zdůraznit, že o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i k citlivému očnímu okolí. K večerní aplikaci je vhodná výživná bezbarvá gelová řasenka. Oči by se neměly silně mnout, u velmi slabých řas by se konečky mohly lámat, ale to platí i bez trvalé.